Zaznacz stronę

O nas.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pasjonatami branży HR, grafiki i nowoczesnych rozwiązań. Nasz zespół składa się z grafików oraz osób związanych z branżą HR. Wiemy co zrobić, aby zwiększyć Twoje szansę na większy odzew z rekrutacji. Chętnie Ci doradzimy i stworzymy CV, które będzie Twoją profesjonalną wizytówką i przepustką do pracy marzeń.

W co wierzymy?

Wierzymy, że wszystko jest możliwe, tak jak znalezienie pracy, którą się pokocha. Żyjemy w czasach, gdzie o dobrą ofertę trzeba konkurować z kilkuset, a nawet kilku tysiącami kandydatów. O tym, czy zostanie się zaproszonym na rozmowę, decyduje CV. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby Twoje CV było wyjątkowe i dostrzeżone przez rekruterów, którzy często mają tylko kilka sekund na ocenę kandydata.

Kamila Różanowska

Co-founder / Designer

Kamila_profl

Uważam, że szczegóły są najważniejsze. Wszystko co znajduje się w sklepie smartcv.eu jest przemyślane i wykonane z największą precyzją. Wierzę, że doświadczenie, które posiadasz jest ważne, tak samo jak jego estetyczna prezentacja, w najlepszej możliwej formie.

Łukasz Kieler

Co-founder / Designer / Webmaster

Łukasz_profil

Czas, który poświęcisz na stworzenie odpowiedniego CV jest bezcenny! Możesz robić coś jak 99% osób i wciąż czekać na telefon od rekrutera lub pójść pod prąd jak 1% osób, wyróżnić się nowoczesną formą CV i dostać wymarzoną pracę!